nteraktívne benefity pre všetkých registrovaných užívateľov pod názvom
„Doma to už poznáš, zostaň v knižnici!“

 


Chcem, aby v knižnici...
Máš potrebu vyjadriť svoj názor? Máš nápad, ktorý sa dá vysloviť nahlas a zlepšil by čokoľvek, čo sa týka Univerzitnej knižnice? Vhoď svoju ideu do škatuľky „Chcem, aby v knižnici...“, ktorú nájdeš na stolíku pri výpožičnom pulte, my si ju prečítame a pokiaľ to bude v našich silách a možnostiach aj zrealizujeme. Niekedy stačí málo a veci sa začnú diať!


Kinečko na modrom

Ak patríš medzi milovníkov zaujímavých filmov a rád relaxuješ pri hodnotnom vizuálnom diele, práve pre teba máme v zálohe niekoľko zaujímavých filmových titulov nielen z fondu Univerzitnej knižnice, ale aj vďaka Občianskemu združeniu Človek v ohrození, ktorý prináša projekt Premietaj aj ty počas celého roka. Cieľom projektu je, aby čo najviac ľudí malo možnosť uvidieť vybrané dokumentárne filmy o zaujímavých témach z archívu medzinárodného filmového festivalu Jeden svet. Príď si oddýchnuť na modré podlažie a uvidíš filmy bez prerušovania reklamami.


Môj výber

Našiel si u nás knihu, ktorú by si rád odporučil čo najväčšiemu počtu čitateľov? Máš dokonca niekoľko horúcich tipov, ktoré by tvojim spolužiakom pomohli v štúdiu či v rozšírení vedomostí? Alebo ťa len nadchlo niekoľko titulov, ktoré by si zaradil medzi svoje naj? Urob si svoj výber a pošli ho na emailovú adresu: kniznica@ku.sk . Do predmetu napíš „Môj výber“. Tvoj výber vytiahneme z fondu a uvidia ho zástupy čitateľov na označenom stojane!


Môj priestor

Si kreatívna duša, ktorá rada píše, fotografuje, tvorí, filmuje, jednoducho vyjadruje svoj postoj a prúdenie myšlienok prostredníctvom niektorého z umeleckých žánrov literatúry a vizuálneho umenia? Neváhaj a ak chceš svoje výsledky prezentovať, ozvi sa nám na kniznica@ku.sk. Do predmetu napíš „Môj priestor“.  Improvizovaná prezentačná platforma  je určená práve pre teba!“ Môže to skončiť (alebo skôr začať) výstavou na modrom podlaží, autorským čítaním alebo premietaním.

máj 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

banner web itlib

centrum spirituality

cetart button web

fond uk ku

gentes

logo spyt kniz

osservatore romano

scientia logobanner 2 percenta