Už šiestykrát sa v bratislavskej Redute konal slávnostný večer, na ktorom ocenili laureátov Grad Prix Ľudovej banky - najlepších študentov vysokých škôl za posledný rok.

Podpora úrovne vzdelávania a zároveň motivácia študentov pracovať na sebe a byť stále lepšími, zohrali kľúčovú úlohu pri rozhodnutí odmeniť tých, ktorí počas celého štúdia dosahovali vynikajúce študijné výsledky a reprezentovali školu spôsobom, ktorý sa môže stať príkladom aj pre ďalších nasledovníkov. Kritériami pre udelenie ceny BANKY sú okrem výsledkov štúdia, tiež medzinárodná reprezentácia, prípadne úspech, všeobecná rozhľadenosť a osobnostný profil absolventa. Ľudová banka pripravuje toto podujatie každý rok v spolupráci so Slovenskou rektorskou konferenciou. Záštitu nad podujatím opäť prevzal prezident Rudolf Schuster.

Cenu Grand Prix Ľudovej banky za vzdelanosť získali por. Ing. Ivo BabicaVojenská letecká akadémia gen. M. R. Štefánika v Košiciach, por. Ing. Bibiana Pálešová Fakulta logistiky Vojenskej akadémie v Liptovskom Mikuláši, npor. Mgr. Peter Sivoň Akadémia Policajného zboru v Bratislave, MVDr. Igor Krampl Univerzita veterinárskeho lekárstva v Košiciach,Mgr. Zuzana Šedíková Absolventka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. Sandra Tordová Absolventka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Mgr. Martina Semešiová Filozofická fakulta Prešovskej univerzity v Prešove, Mgr. Martina Boleková, Filozofická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku, Mgr. Kristína Bástiová Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Mgr. Ján Rusz Prírodovedecká fakulta Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach,Mgr. Eva Halinkovičová Fakulta humanistiky Trnavskej univerzity v Trnave, Mgr. art. Zuzana Rybárová Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Mgr. art. Martin Uhrík Fakulta muzických umení Akadémie umení v Banskej Bystrici,Mgr. art. Józef Czajlik Činoherná a bábkárska fakulta Vysokej školy múzických umení v Bratislave Mgr. Andrej Jedinák Fakulta prírodných vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Ing. Zdenka BabeľováMateriálovo-technická fakulta Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, Ing. Petra Babalová Agronomická fakulta Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, Ing. Monika Bohátová Trenčianska univerzita A. Dubčeka v Trenčíne, Ing. Mikuláš Černota Lesnícka fakulta Technickej univerzity vo Zvolene, Ing. Michal Kupček Stavebná fakulta Technickej univerzity v Košiciach, Ing. Daniela ČičútováFakulta špeciálneho inžinierstva Žilinskej univerzity, Ing. Barnabás Balázs Fakulta medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave.

V doterajších šiestich ročníkoch ocenili doteraz 100 absolventov slovenských vysokých škôl. Výška odmien dosahuje takmer 4,5 milióna korún.

Týždenník Profesia, 18. 12. 2002

august 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

banner 2 percenta

 

verbum obalka

 

banner1

banner2

banner utv2Absolventi

 

 

logo net fuceIFCU