Milí naši študenti, absolventi, zamestnanci, ale tiež všetci ostatní z nášho okolia ❤️

 

Vzhľadom na momentálnu náročnú situáciu, v ktorej sa nachádzame kvôli celosvetovej pandémii infekcie COVID-19, sa pracovníci Poradenského centra KU rozhodli byť Vám k dispozícii aj napriek tomu, že nám situácia momentálne nedovoľuje vykonávať naše služby formou osobných stretnutí.

 

Psychologické poradenstvo bude fungovať od 15. apríla 2020 až do odvolania.

Psychologické poradenstvo bude pre Vás dostupné každý pracovný deň v pravidelných intervaloch elektronickou a online formou (viď obrázok).

 

Kontaktovať nás taktiež môžete prostredníctvom e-mailu: poradna[zavinac]ku.sk, prípadne psychologickaporadna[zavinac]ku.sk.

 

V prípade, že by ste radi kontaktovali konkrétneho psychológa, prosíme Vás, aby ste ho kontaktovali prostredníctvom e-mailu (prípadne telefonicky, ak je telefónne číslo pri konkrétnom psychológovi uvedené) a následne si spoločne dohodneme vzájomnú komunikáciu (email, telefón, Skype).

 

V prípade, že máte záujem o psychologické poradenstvo v čase, ktorý nie je nižšie uvedený, prípadne v naliehavých prípadoch počas víkendov, obráťte sa na jednu z liniek pomoci/dôvery, ktoré oficiálne pôsobia na Slovensku. Zoznam je dostupný na https://www.dusevnezdravie.sk/linky-pomoci/.

 

Kliknutím na tento odkaz si môžete prehrať informačné videá, ktoré slúžia ako pomôcka pri štúdiu na Katolíckej univerzite v Ružomberku.

 

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a prajeme veľa síl do ďalších dní 😊 Spolu to zvládneme ! ❤️


Svojim študentom a absolventom chce Katolícka univerzita v Ružomberku poskytovať komplexné poradenstvo, pomoc a podporu v rôznych životných situáciách.

Preto odborný tím v Poradenskom centre KU ponúka kariérové poradenstvopsychologické poradenstvo, zabezpečuje a sprostredkúva sociálne i právne poradenstvo. Poradenské centrum je zároveň podporným pracoviskom pre študentov so špecifickými potrebami a pre rodičov s deťmi. Poradenské centrum tiež spolupracuje s Univerzitným pastoračným centrom J. Vojtaššáka.
Súčasťou služieb je aj SOS linka psychologickej pomoci 0917 224 662  a všeobecné dištančné poradenstvo prostredníctvom adresy poradna[zavinac]ku.sk.
  

Poradenské centrum KU v Ružomberku vzniklo v akademickom roku 2011/2012.

Patrónom je blahoslavený Pier Giorgio Frassati - Talian, laický dominikán, predstaviteľ moderného univerzitného študenta a vzor mnohých mladých veriacich.
 
 
T2.sk 008
 
 

 T2.sk 004

 

The Catholic University in Ruzomberok provides its students and graduates comprehensive advice, help and support in different life situations in its Counselling Centre. A professional team of the Counselling Centre offers career counselling, psychological counselling, and it also provides social and legal counselling. The Counselling Centre is also a supportive workplace for students with special needs and for students-parents with children. The Counselling Centre also cooperates with the University Pastoral Center of Ján Vojtaššák.  

The service includes also a psychological SOS line 0917 224 662 and general distance counseling anytime via the address: poradna[zavinac]ku.sk.
The Counselling Centre of the Catholic University in Ružomberok was established in academic year 2011/2012.

 

jún 2022
Po Ut St Št Pi So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

banner 2 percenta

 

verbum obalka

 

banner1

banner2

banner utv2Absolventi

 

 

logo net fuceIFCU